Deelnemers 2018

Klasse ORC 1

  Naam Bootnaam Zeilnummer Handicap Website
1          

Klasse ORC 2

  Naam Bootnaam Zeilnummer Handicap Website
1 Mark Walraven Onyx  NED 5777    
2 Willem Ottevanger Blues NED 1427    

Klasse ORC 3

  Naam Bootnaam Zeilnummer Handicap Website
1 Sybout Hiemstra White Hawk NED 7251 693  
2 Zeilteam Tien-10 Tien-10 NED 8175   Zeilteam Tien-10

J-109

  Naam Bootnaam Zeilnummer Website
1 Dennis Zuidam  Jam Session  GBR 6909R     

J-80

  Naam Bootnaam Zeilnummer Website 
1 Bernard Holsboer  Juul NED 1540    
2 Nick Elsink J'Zuster NED 1137 J'Zuster  
3 Sjoerd Ribberink sJees NED 8931    

Kwarttonners

  Naam Bootnaam Zeilnummer GHP Website
1 Xander Bianchi Fair Wind  NED 8529 781,6  
2 Hylke Steensma Black Pearl NED 5238   Black Pearl
3 Robbert Dieperink Yellow Fox NED 8558 794,9   
4 Andre Vink Chiquitina NED 8864 786,0   
5 Leo Loman SPOOM NED 2696 799,4   
6 Ruud Westerbeek Endeavour NED 8430 749,7  

FF-65

  Naam Bootnaam Zeilnummer Boottype Opm.
1 Ed Brand  Fianchetto  NED 5033    

Sportboten

  Naam Bootnaam Zeilnummer Boottype Opm.
1  Coen de Nooijer  Phantom  6  Beneteau 25 platu  

X-Yachts Family Class

  Naam Bootnaam Zeilnummer Boottype Website Opm.  
 1 Pieter van Bekkum  BiXmile  NED 7361  X-43     

Jansma Bavaria Bokaal

  Naam Bootnaam Zeilnummer Boottype Opm.  
1 Ubbo Neisingh  Nord    Bavaria Cruiser 37   

SW-klasse

  Naam Bootnaam Zeilnummer Boottype Opm.  
1 Robert Voogt  Poker NED 1012  Dehler 41   

Onze sponsoren

Logo Marina Muiderzand Logo Gemeente Almere Logo X-Yachts Logo Northsailskniest kleinLogo 12bft Logo FlevomareLogo Jansma JachtLogo Steel Creek

Contact

  • Organisatie
    WSV Flevomare
    Henk Kuiper
    Postadres: Spijk 1, 6701 DT Wageningen, Tel: 06-20376509
    Bezoekadres: Marinaweg 4, Almere (Marina Muiderzand)
  • Email
    Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.
  • Volg ons
  • Meer Tweets
    gedurende het evenement
    op onze nieuwspagina